12 lutego 2019
+

Dookoła Świata ze zwierzątkami

Dziś po raz kolejny odwiedziła Nas Pani Ania przeprowadzając warsztaty przyrodnicze. Dzieci mogły zobaczyć kolejne zwierzątka, wśród nich były aksolot meksykański, żółw wodno-lądowy, świnka morska, liściec.  Wspólnie mogliśmy je głaskać i dotykać.Czekamy na kolejne spotkanie! & Czytaj »
24 stycznia 2019
+

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie

Dzisiejszego dnia, miało miejsce w naszym przedszkolu spotkanie integracyjne naszych przedszkolaków z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie. Nie zabrakło radości i uśmiechów przy zabawach muzyczno-rytmicznych, zabawach z chustą animacyjną. Wszyscy świetnie się bawili. Na Czytaj »
22 stycznia 2019
+

dzień Babci i Dziadka

,,Kochana Babciu, Kochany Dziadku! Czas jak koło szybko krąży,rok za rokiem szybko mija. Z życzeniami wnuczek dąży, niech Wam tylko szczęście sprzyja”Maluchy i przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, podczas których przygotowywały pomysłowe upominki a następnie obdarowały Czytaj »
20 grudnia 2018
+

Spotkanie wigilijne

W tym tygodniu miało miejsce Spotkanie Wigilijne w najmłodszej grupie „ Wiewiórek”. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami w naszym żłobku wspólnie dekorowały bombki i pierniczki. Spotkanie tworzyło niepowtarzalną atmosferę. Nie zabrakło wspólnego  dzielenia się opłatkiem, składania ży Czytaj »
13 grudnia 2018
+

Spotkanie z Mikołajem i Świąteczna Bajka….

„ Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy na tą chwilę…”- wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w przedszkolu. Dzieci przygotowywały się do tego starannie. Uczyły się piosenek, wierszyków, robiły ciekawe prace plastyczne, obejrzały teatrzyk Czytaj »
11 grudnia 2018
+

Nasze spacery

  Podstawą aktywności, poza salą przedszkolną są spacery. Codzienny pobyt dzieci na powietrzu przez cały rok, to przede wszystkim nauka dostrzegania różnorodnych zjawisk atmosferycznych, a z czasem przyzwyczajeń do bardziej systematycznych obserwacji otaczającej przyrody. Tak maszerow Czytaj »
4 grudnia 2018
+

Warsztaty z udziałem zwierząt

Zajęcia z udziałem zwierząt są wyjątkową i wspaniałą metodą edukacyjną. Opierają się na spotkaniu i zabawie ze zwierzęciem, w czasie których przekazujemy dzieciom wiadomości na jego temat. Warsztaty mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu między uczestnikami a zwierzątkiem. Po Czytaj »
4 grudnia 2018
+

Warsztaty z udziałem zwierząt

4 grudnia 2018
+

Wycieczka sala zabaw ,,HULANKA” w Wieliszewie

Dzisiejszego dzieci z grupy: „ Sówki” i „ Żabki”, spędziły radośnie czas w Sali zabaw „ Hulanka” w Wieliszewie. Dzieci zostały wcześnie zapoznane z zasadami bezpiecznego zachowania się podczas pobytu w nowym miejscu. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruc Czytaj »

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.