13 grudnia 2018
+

Spotkanie z Mikołajem i Świąteczna Bajka….

„ Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy na tą chwilę…”- wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w przedszkolu. Dzieci przygotowywały się do tego starannie. Uczyły się piosenek, wierszyków, robiły ciekawe prace plastyczne, obejrzały teatrzyk Czytaj »
11 grudnia 2018
+

Nasze spacery

  Podstawą aktywności, poza salą przedszkolną są spacery. Codzienny pobyt dzieci na powietrzu przez cały rok, to przede wszystkim nauka dostrzegania różnorodnych zjawisk atmosferycznych, a z czasem przyzwyczajeń do bardziej systematycznych obserwacji otaczającej przyrody. Tak maszerow Czytaj »
4 grudnia 2018
+

Warsztaty z udziałem zwierząt

Zajęcia z udziałem zwierząt są wyjątkową i wspaniałą metodą edukacyjną. Opierają się na spotkaniu i zabawie ze zwierzęciem, w czasie których przekazujemy dzieciom wiadomości na jego temat. Warsztaty mają na celu stworzenie pozytywnego kontaktu między uczestnikami a zwierzątkiem. Po Czytaj »
4 grudnia 2018
+

Warsztaty z udziałem zwierząt

4 grudnia 2018
+

Wycieczka sala zabaw ,,HULANKA” w Wieliszewie

Dzisiejszego dzieci z grupy: „ Sówki” i „ Żabki”, spędziły radośnie czas w Sali zabaw „ Hulanka” w Wieliszewie. Dzieci zostały wcześnie zapoznane z zasadami bezpiecznego zachowania się podczas pobytu w nowym miejscu. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruc Czytaj »
26 listopada 2018
+

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018
+

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018
+

Teatrzyk ,,MĄDRE CYFERKI”

23 listopada 2018
+

Spektakl ,,Świat Andersena”-sala widowiskowa w Ratuszu

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.