24 stycznia 2019
+

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie

Dzisiejszego dnia, miało miejsce w naszym przedszkolu spotkanie integracyjne naszych przedszkolaków z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie. Nie zabrakło radości i uśmiechów przy zabawach muzyczno-rytmicznych, zabawach z chustą animacyjną. Wszyscy świetnie się bawili. Na Czytaj »
22 stycznia 2019
+

dzień Babci i Dziadka

,,Kochana Babciu, Kochany Dziadku! Czas jak koło szybko krąży,rok za rokiem szybko mija. Z życzeniami wnuczek dąży, niech Wam tylko szczęście sprzyja”Maluchy i przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, podczas których przygotowywały pomysłowe upominki a następnie obdarowały Czytaj »
10 stycznia 2019
+

Spotkanie z panem Policjantem

W dniu dzisiejszym do naszej placówki przybył z wizytą specjalny gość- Pan Policjant. Celem wizyty było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa podczas pobytu w przedszkolu, w domu, bezpiecznego podróżowania samochodem oraz zapoznani Czytaj »
21 grudnia 2018
+

JASEŁKA

W grupie: „ Sówki” i „ Żabki”, odbyły się jasełka. Dzieci, miały okazję zaprezentować to czego nauczyły się w przedszkolu- żłobku. Na tle świątecznej aranżacji, w pięknych strojach śpiewały pastorałki, mówiły wierszyki. Po obejrzeniu zaprezentowanego programu świąteczn Czytaj »
13 grudnia 2018
+

Spotkanie z Mikołajem i Świąteczna Bajka….

„ Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy na tą chwilę…”- wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w przedszkolu. Dzieci przygotowywały się do tego starannie. Uczyły się piosenek, wierszyków, robiły ciekawe prace plastyczne, obejrzały teatrzyk Czytaj »
11 grudnia 2018
+

Nasze spacery

  Podstawą aktywności, poza salą przedszkolną są spacery. Codzienny pobyt dzieci na powietrzu przez cały rok, to przede wszystkim nauka dostrzegania różnorodnych zjawisk atmosferycznych, a z czasem przyzwyczajeń do bardziej systematycznych obserwacji otaczającej przyrody. Tak maszerow Czytaj »
4 grudnia 2018
+

Warsztaty z udziałem zwierząt

4 grudnia 2018
+

Wycieczka sala zabaw ,,HULANKA” w Wieliszewie

Dzisiejszego dzieci z grupy: „ Sówki” i „ Żabki”, spędziły radośnie czas w Sali zabaw „ Hulanka” w Wieliszewie. Dzieci zostały wcześnie zapoznane z zasadami bezpiecznego zachowania się podczas pobytu w nowym miejscu. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruc Czytaj »
26 listopada 2018
+

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018
+

Teatrzyk ,,MĄDRE CYFERKI”

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.