27 maja 2019
+

Wycieczka do Stajni na Kępie

W zeszłym tygodniu dnia grupa ,, Sówki” i ,, Żabki”, udały się na wycieczkę do stajni. Dzieci poznały zwyczaje i sposób życia koni, zapoznały się ze sprzętem jeździeckim i rolą konia we współczesnym świecie. Miały okazję skorzystania z krótkiej przejażdżki na kucyku, a na k Czytaj »
25 marca 2019
+

Pierwszy Dzień Wiosny

Zgodnie z tradycją, dziś uroczyście obchodziliśmy nadejście długo oczekiwanej wiosny. Pożegnaliśmy Marzannę a powitaliśmy Panią Wiosnę. Wspólnie bawiąc się przy muzyce, współtworzyliśmy radosną atmosferę. Pełni pozytywnej emocji wyruszyliśmy w poszukiwaniu słoneczka. Czytaj »
8 marca 2019
+

Dzień kobiet

A tak świętowaliśmy Dzień Kobiet w żłobku i przedszkolu. Chłopcy i ci mali i troszkę starsi złożyli życzenia i obdarowali dziewczynki niespodziankami. Nie zabrakło upominków dla Mam🌷   Czytaj »
5 marca 2019
+

Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy- Nasze Pociechy przeniosły się w świat bajki, zaczarowanych postaci, ulubionych bohaterów z baśni i filmów. Karnawałowemu szaleństwu towarzyszyły ciekawe przebrania, balony, serpentyny ale również specjalna muzyka, zabawy tematyczne, które na zawsze zostaną w pamięci N Czytaj »
22 lutego 2019
+

Co tygodniowe warsztaty ,,Maluch Odkrywca”

W ramach co tygodniowych warsztatów Nasi Mali Odkrywcy tym razem zajęli się eksplodującymi górami, czyli wulkanami. Zapoznali się z budową wulkanu i rodzajami produktów wulkanicznych. Na koniec razem z ciocią Kasią wykonali bezpieczny wulkan, z produktów, które możemy znaleźć w każde Czytaj »
24 stycznia 2019
+

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie

Dzisiejszego dnia, miało miejsce w naszym przedszkolu spotkanie integracyjne naszych przedszkolaków z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie. Nie zabrakło radości i uśmiechów przy zabawach muzyczno-rytmicznych, zabawach z chustą animacyjną. Wszyscy świetnie się bawili. Na Czytaj »
22 stycznia 2019
+

dzień Babci i Dziadka

,,Kochana Babciu, Kochany Dziadku! Czas jak koło szybko krąży,rok za rokiem szybko mija. Z życzeniami wnuczek dąży, niech Wam tylko szczęście sprzyja”Maluchy i przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, podczas których przygotowywały pomysłowe upominki a następnie obdarowały Czytaj »
10 stycznia 2019
+

Spotkanie z panem Policjantem

W dniu dzisiejszym do naszej placówki przybył z wizytą specjalny gość- Pan Policjant. Celem wizyty było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa podczas pobytu w przedszkolu, w domu, bezpiecznego podróżowania samochodem oraz zapoznani Czytaj »
21 grudnia 2018
+

JASEŁKA

W grupie: „ Sówki” i „ Żabki”, odbyły się jasełka. Dzieci, miały okazję zaprezentować to czego nauczyły się w przedszkolu- żłobku. Na tle świątecznej aranżacji, w pięknych strojach śpiewały pastorałki, mówiły wierszyki. Po obejrzeniu zaprezentowanego programu świąteczn Czytaj »
13 grudnia 2018
+

Spotkanie z Mikołajem i Świąteczna Bajka….

„ Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy na tą chwilę…”- wizyta Świętego Mikołaja, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w przedszkolu. Dzieci przygotowywały się do tego starannie. Uczyły się piosenek, wierszyków, robiły ciekawe prace plastyczne, obejrzały teatrzyk Czytaj »

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.