18 lutego 2020
+

Bezpiecznie na wodzie- spotkanie z Policją Rzeczną

    Czytaj »
20 stycznia 2020
+

Dzień Babci i Dziadka

    Czytaj »
20 grudnia 2019
+

Przedstawienie Świąteczne

    Czytaj »
10 grudnia 2019
+

Spotkanie z Mikołajem

Odwiedził nas długo wyczekiwany gość -Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Nasze maluchy miały możliwość obejrzeć również przedstawienie ,,Zimowa Bajka”.     Czytaj »
25 października 2019
+

PASOWANIE na PRZEDSZKOLAKA

My dzieciaki PRZYRZEKAMY: być od dziś przedszkolakami, nie grymasić i nie szlochać zawsze swoje panie kochać. Grzecznie bawić się i fikać, w mig zajadać z talerzyka. Nauczymy się dziękować i porządnie się zachować. Od dziś zawsze być zuchami i dobrymi kolegami – to SŁOWA Przy Czytaj »
4 października 2019
+

Warsztaty maluch odkrywca rozpoczęte

Tym razem nasi Mali Odkrywcy razem z Ciocią Kasią z okazji zbliżającego się Dnia Drzewa mieli okazję zaznajomić się z ciekawostki związanymi z drzewami. Poznali budowę drzewa, cykl rozwoju „od nasionka do drzewka”, podział na drzewa liściaste i iglaste oraz różnice między nimi. Gr Czytaj »
16 września 2019
+

Dni adaptacyjne 2019/2020

    Czytaj »
27 maja 2019
+

Wycieczka do Stajni na Kępie

W zeszłym tygodniu dnia grupa ,, Sówki” i ,, Żabki”, udały się na wycieczkę do stajni. Dzieci poznały zwyczaje i sposób życia koni, zapoznały się ze sprzętem jeździeckim i rolą konia we współczesnym świecie. Miały okazję skorzystania z krótkiej przejażdżki na kucyku, a na k Czytaj »
25 marca 2019
+

Pierwszy Dzień Wiosny

Zgodnie z tradycją, dziś uroczyście obchodziliśmy nadejście długo oczekiwanej wiosny. Pożegnaliśmy Marzannę a powitaliśmy Panią Wiosnę. Wspólnie bawiąc się przy muzyce, współtworzyliśmy radosną atmosferę. Pełni pozytywnej emocji wyruszyliśmy w poszukiwaniu słoneczka. Czytaj »
8 marca 2019
+

Dzień kobiet

A tak świętowaliśmy Dzień Kobiet w żłobku i przedszkolu. Chłopcy i ci mali i troszkę starsi złożyli życzenia i obdarowali dziewczynki niespodziankami. Nie zabrakło upominków dla Mam?   Czytaj »

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.