20 grudnia 2019
+

Przedstawienie Świąteczne

    Czytaj »
10 grudnia 2019
+

Spotkanie z Mikołajem

Odwiedził nas długo wyczekiwany gość -Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami. Nasze maluchy miały możliwość obejrzeć również przedstawienie ,,Zimowa Bajka”.     Czytaj »
16 września 2019
+

Dni adaptacyjne 2019/2020

    Czytaj »
25 marca 2019
+

Pierwszy Dzień Wiosny

Zgodnie z tradycją, dziś uroczyście obchodziliśmy nadejście długo oczekiwanej wiosny. Pożegnaliśmy Marzannę a powitaliśmy Panią Wiosnę. Wspólnie bawiąc się przy muzyce, współtworzyliśmy radosną atmosferę. Pełni pozytywnej emocji wyruszyliśmy w poszukiwaniu słoneczka. Czytaj »
8 marca 2019
+

Dzień kobiet

A tak świętowaliśmy Dzień Kobiet w żłobku i przedszkolu. Chłopcy i ci mali i troszkę starsi złożyli życzenia i obdarowali dziewczynki niespodziankami. Nie zabrakło upominków dla Mam?   Czytaj »
5 marca 2019
+

Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy- Nasze Pociechy przeniosły się w świat bajki, zaczarowanych postaci, ulubionych bohaterów z baśni i filmów. Karnawałowemu szaleństwu towarzyszyły ciekawe przebrania, balony, serpentyny ale również specjalna muzyka, zabawy tematyczne, które na zawsze zostaną w pamięci N Czytaj »
22 lutego 2019
+

Co tygodniowe warsztaty ,,Maluch Odkrywca”

W ramach co tygodniowych warsztatów Nasi Mali Odkrywcy tym razem zajęli się eksplodującymi górami, czyli wulkanami. Zapoznali się z budową wulkanu i rodzajami produktów wulkanicznych. Na koniec razem z ciocią Kasią wykonali bezpieczny wulkan, z produktów, które możemy znaleźć w każde Czytaj »
12 lutego 2019
+

Dookoła Świata ze zwierzątkami

Dziś po raz kolejny odwiedziła Nas Pani Ania przeprowadzając warsztaty przyrodnicze. Dzieci mogły zobaczyć kolejne zwierzątka, wśród nich były aksolot meksykański, żółw wodno-lądowy, świnka morska, liściec.  Wspólnie mogliśmy je głaskać i dotykać.Czekamy na kolejne spotkanie! & Czytaj »
24 stycznia 2019
+

Spotkanie integracyjne z przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie

Dzisiejszego dnia, miało miejsce w naszym przedszkolu spotkanie integracyjne naszych przedszkolaków z dziećmi z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieliszewie. Nie zabrakło radości i uśmiechów przy zabawach muzyczno-rytmicznych, zabawach z chustą animacyjną. Wszyscy świetnie się bawili. Na Czytaj »

Świat Malucha

Galeria ogólna „Świat Malucha”

Żłobek

Wydarzenia z życia żłobka.

Przedszkole

Wydarzenia z życia przedszkola.